Nový text + hudba: Infinitiv

Že občas napíšu nějakou básničku a zveřejním ji jsem si už zvykl, ale tentokrát jsem se pokusil ji zhudebnit a level trapnosti je over 9000. Opravdu jsem si oblíbil rapperku/zpěvačku/básnířku Kate Tempest a řekl jsem si, že musím zkusit vytvořit něco v podobném stylu a ještě k tomu v češtině, ve které mi téměř každá hudba zní trapně. Spokojený sice nejsem, Kate to nepřipomíná vůbec, ale nechtěl jsem to nedokončit a když už jsem si s tím dal práci a má to nějakou výslednou formu... Tak tady text: Infinitiv - lyrics a tady zhudebněné: Infinitiv - hudba

Nástroje na tu hudbu: Audacity na propojení a nějaký postprocessing + FL studio (free) pro spojení s el. klávesami a použití soundfontů (bicí a vše vytvořeno ručně klávesami) + mobil na nahrávku hlasu (proto zním jak přiškrcenej moravák asi)

 

Creation: 2018-06-17 16:57:55 | Authors: Demo

Nové obrázky: geometrical wolf + cyberpunk

Přidal jsem nové obrázky: geometrický vlk ze série dalších geometrických zvířat, co tu jsou. Navrženo ve SketchUpu, který je teď volný pouze ve webové formě! Dost překvapivé, ale lze s tím pracovat. Pak jen upraveny barvy v Krita. Krita si nemůžu vynachválit. Kdo zažil GIMP, je to vysvobození.

Tento pak použit ve větším obrázku, který byl dárkem pro kamarádku: Cyberpunk wolf Mělo to být ve stylu cyberpunku, ale nemá to úplně ten správný feel. Tak jako tak, asi nepropracovanější obrázek to date

[EDIT 2018-05-28]

Creation: 2018-05-13 18:00:14 | Authors: Demo

Nerdy obsah, maily, GIMP rant

Do sekce Nerdy jsem vložil nějaký základní obsah. Jedná se o programování: 1) C# WPF řešení víceméně hromadné korespondence s napojením na databázi přes libovolný ORM objekt. Generuje RTF a PDF. Aktuální stav není úplně ready ke kompilaci-spuštění, je to vytržené z kontextu jiné aplikace a ne úplně do-učesané. 2) VBA Excelové řešení docházek zaměstnanců aka lidé to nechtějí přiznat, ale Excel prostě zbožňují i přes bolest, co jim musí způsobovat.

Už mi jde přes funkcionalitu dole odesílat maily, kdyby se snad někdo nemohl udržet

Chcete free open-source alternativu k Photoshopu? GIMP, že? Except, it kills your soul, tears it apart, feasts on it slowly and spits it out only to start the process all over again and again. Objevil jsem Krita (https://krita.org/en/) a chce se mi břečet jen trochu.

Creation: 2018-04-24 23:51:32 | Authors: Demo

Audio pokusy

Do sekce Artsy přidány audio různé mé pokusy:
zahrané cizí známé skladby: Godfather theme a Ludovico Einaudi Canzone popolare
a pak výběr starých pokusů o vlastní skladbičky: pokusy

Mainly to piss off a colleague of mine, DŠ ;)

Creation: 2018-03-25 21:35:28 | Authors: Demo

Předchozí stránka (2) Další stránka (4)